|
|
|

Nazywam się Patrycja Stebnicka Venetta. Jestem certyfikowanym instruktorem kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z pasji do zdrowia i piękna, otworzyłam własny gabinet kosmetologiczny, by spełniać marzenia klientów i pacjentów do osiągnięcia spełnienia i zadowolenia z własnego zdrowia oraz wizerunku. Ciesząc się dobrą opinią jako Kosmetolog, spotykałam się z prośbami kolegów i koleżanek po fachu, o wtajemniczenie w nowoczesne trendy w kosmetologii estetycznej i korzystając z wcześniejszych doświadczeń powstała mój instytut szkoleń kosmetologii i medycyny estetycznej VENETTA.

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Krakowskie na kierunku Pedagogika.

Po co?

Z szacunku dla swoich kursantów, aby z pełnym profesjonalizmem potrafić przekazać wiedzę. Sama merytoryka to wyuczone standardy, a umiejętność przekazania wiedzy sposób zrozumiały i przyswajalny stanowią sedno w zawodzie instruktora, szkoleniowca.

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, na kierunku Kosmetologia Estetyczna i Odnowa Biologiczna.

Dlaczego?

By móc przekazywać rzetelną wiedzę, popartą nie tylko licznymi kursami, ale również studiami prowadzonymi przez doktorów i profesorów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, endokrynologii, anatomii.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Opolskim na kierunku Translator Języka Angielskiego.

W jakim celu?

Polska obecnie rozwija się bardzo mocno w dziedzinie medycyny, mamy doskonałych wykładowców, specjalistów z wielu dziedzin, niemniej by się rozwijać, należy poznawać opinie, metodykę i nowe trendy również za granicą. Biegła znajomość języka angielskiego pozwala mi na czynny udział w różnego rodzaju kongresach międzynarodowych, oraz na ciągłym dokształcaniu się przy wykorzystaniu również literatury i opracowań międzynarodowych. Również korzystający z naszych szkoleń Kursanci pochodzą nie tylko z Polski, ale i pozostałych krajów Unii Europejskiej, co jest wielkim ułatwieniem dla obydwu stron.

Jestem absolwentem Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie na kierunku Human Resource Management – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Dlaczego?

Szkolenie to nie tylko wiedza stricte Medyczna i techniki wykonywania zabiegów. Szkolenie to przekazanie wiedzy „know-how”, metody marketingowe, coaching, czyli wszystko to, co pomoże moim słuchaczom i kursantom w skutecznym wprowadzeniu nowych zabiegów do swoich gabinetów.

Doradzam innym, integrując ich rozwój zawodowy i osobisty, pomagając odnaleźć ich własną drogę. Cieszy mnie, kiedy widzę, jak ludzie, których spotykam, z którymi pracuję, doskonalą się i pogłębiają swoje umiejętności.

Inspirować i wspierać w rozwoju innych, tworzyć nową jakość życia i budować relacje - te słowa w skrócie określają moją misję.

Doświadczenia, które zdobyłam, potwierdzają prawdę wyrażoną przez słowa S. Covey'a: „Bogactwa nie tworzą już pieniądze i przedmioty, lecz ludzie”. Dlatego przyczynianie się do pozytywnych zmian w życiu innych jest moim zawodowym wyzwaniem.

Do grudnia 2016 r. przeszkoliłam ponad 700 osób w trakcie ponad 800 godzin. Dzięki szkoleniom, które prowadzę i osobom, które spotykam przy tej okazji, sama się zmieniam, rozwijam i pracuję nad swoimi umiejętnościami, które następnie wykorzystuję w życiu osobistym – w relacji z mężem i dziećmi - oraz zawodowym.

Najlepszy, według mnie, sposób spędzania czasu – to rozmowa z drugim człowiekiem. 

Jestem mamą dwóch synów.

#patrycjavenetta

Zapisz się na szkolenie


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Patrycja Stebnicka Biomatrix Venetta z siedzibą w Katowicach przy ul. Ziołowej 43/3, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM