|
|
|

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe najnowocześniejsze rozwiązanie w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Stymulatory tkankowe, to gama preparatów do iniekcji. Ich działanie w dużej mierze polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny.

Do grupy stymulatorów tkankowych zaliczamy preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów czy kwasu L-polimlekowego

Efekty odnowy skóry po użyciu stymulatorów tkankowych: spłycenie zmarszczek, ich całkowite wypełnienie, efekt napięcia i ujędrnienia skóry na dużej powierzchni jest właśnie skutkiem pobudzenia produkcji kolagenu i zwiększenia grubości skóry. Ponieważ stymulujemy naturalne procesy biologiczne to na efekt trzeba poczekać, z drugiej strony efekt estetyczny jest równie pewny jak podanie kwasu hialuronowego.

Na szkoleniu opracowujemy takie produkty jak:

  • hydroksyapatyt wapnia
  • aminokwasy
  • atelokolagen
  • kwas bursztynowy
  • polinukleotydy
  • PLA
  • profhilo

Preparaty występują pod różnymi nazwami handlowymi, ale na takich substancjach aktywnych pracujemy. Praca igłą i kaniulą.

Cena szkolenia: 1999 PLN netto

MezoFuzion™ by Venetta – Mezoterapia hybrydowa

Rewolucyjne szkolenie z zakresu mezoterapii! Zaawansowana mezoterapia hybrydowa zarówno igłowa jak i mikrofrakcyjna w trakcie jednego protokołu.

Rewitalizuje skórę na wszystkich warstwach, dogłębnie nawilżając, poprawiając gęstość i napięcie , minimalizując zmarszczki i niedoskonałości skóry.

Podczas zabiegu dochodzi do reakcji tzw. 4D – jest to znacznie szybsza reakcja skóry na głębokie podanie kwasu hialuronowego o dużej gęstości, aplikowana w bezpieczny sposób przy pomocy KANIULI DERMATOLOGICZNEJ, oraz mikrofrakcja z peptydami podana innowacyjnym ampułkorollerem z igłami z nano złota - #aquagold fine touch.

Zabieg zakończony jest preparatem z aktywnym 24k złotem.

MezoFuzion™ zatem, jest 3 razy skuteczniejszy niż standardowa mezoterapia. Zabieg VIP i Combo!

Podczas szkolenia pracujemy zarówno kaniulą jak i rollerem.

Cena szkolenia MesoFuzion: 16 00 PLN netto

Zapisz się na szkolenie


Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Patrycja Stebnicka Biomatrix Venetta z siedzibą w Katowicach przy ul. Ziołowej 43/3, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM